تهران، خیابان خیابان لاله زار بالا تر از منوچهری پاساژ سبحان طبقه اول پلاک ۱۰۲ معین نور
با ما تماس بگیرید

درباره ما

فروش و تعمیرات انواع پرژکتور ریلی، چراغ فنی، چراغ استخری، چراغ ال ای دی

 

این روزها اکثر فروشگاه های بزرگ، گالری‌ها و یا موزه ها برای تامین روشنایی مورد نیاز خود از پروژکتور های ریلی استفاده می کنند، این نوع پروژکتور ها در انواع مختلفی تولید می شوند که هر کدام از آنها ویژگی های مخصوص خود را دارند.

در این پروژکتورها از لامپ های مختلفی مثل اس ام دی و ال ای دی استفاده می شود، که هرکدام از آن‌ها قابلیت‌های ویژه‌ای دارند ، شما باید در هنگام خرید دقت کافی را داشته باشید و با توجه به نیازی که دارید آنها را انتخاب کنید،
مثلاً به نوع چراغ های استفاده شده در آن ها و میزان شدت نور و یا زاویه تابش نوری که آنها ایجاد می کنند دقت کنید و با توجه به محلی که قرار است آنها را نصب کنید انتخاب کنید. 

 

کاربرد انواع پروژکتور های ریلی  

همانطور که گفته شد آنها کاربرد های متنوعی دارند که در ادامه کاربردهای مختلف هر کدام از آنها را برایتان شرح می دهیم؛

پروژکتور ریلی با لامپ ال ای دی (LED): معمولا از پروژکتورهای با لامپ ال ای دی بیشتر در مکان هایی استفاده می شوند که نیاز به داشتن نور نقطه ای دارند، تقریبا همانند نور چراغ قوه ها می باشند و از آنها بیشتر در فروشگاههای لباس و یا برای روشن کردن تابلو ها استفاده می شوند.

پروژکتور های ریلی با لامپ اس ام دی (SMD): این نوع پروژکتور ها درست برخلاف مورد قبلی نور نقطه ای ندارند و تقریباً یک نور پخش را ایجاد می‌کند، همچین استفاده از این محصولمانع از به وجود آمدن سایه روشن می شود، و از آنها بیشتر در مکان های باز استفاده می شود. 

پروژکتور های ریلی با لامپ سی او بی (COB): این نوع ٔپروژکتورها نوری که از خود ایجاد می کنند، در واقع میان دو مورد قبلی است، یعنی نه نور نقطه ای دارند و نه نور پخش ایجاد می کند، بلکه در این محصول یک رفلکتور طراحی شده، و این رفلکتوری که داخل خود دارند باعث می شوند که نور بیشتری از خود تولید کنند و در اصطلاح می گویند که نور آنها نوری با لبه های تیز است.
اگر شما هم قصد خرید این محصول را دارید می توانید از طریق راه های ارتباطی مشخصشده در سایت با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید و سفارشات خود را به آنها اعلام نمایید.

 

چراغ های استخری چیست و چه کاربردی دارد

این نوع چراغ ها به گونه ای طراحی شده اند که در یک قاب ضد آب هستند، به دو صورت روکار و توکار نصب می شود و در جهت نورپردازی در درون استخر ها و حوضچه های حیاط های بزرگ استفاده میشوند، البته باید در نظر داشته باشید که این نوع چراغ ها باید حتماً استانداردهای لازم را داشته باشند چرا که محل نصب آنها آب است و بسیار خطرناک است.

 

مشخصات چراغ های دفنی:

این نوع چراغ ها به گونه ای طراحی شده اند که می توانید آنها را در داخل زمین و یا داخل نما و یا دور درختان و دور ستون های ساختمان استفاده کنید.
چراغ های دفنی مسیر نور شان از سمت پایین به بالا می باشد، همچنین این چراغ ها ضد آب هستند و لامپ های استفاده شده در آن ها از نوع ال ای دی می باشد، یکی از مهمترینویژگی های این نوع چراغ ها می توان به تنوع رنگ در نور آن ها اشاره کرد.

اگر قصد خرید این محصول را دارید می توانید از تمامی مدل های آن در سایت ما دیدنفرمایید و سپس سفارشات خود را ثبت نمایید.

 

تعمیرات چراغ های ال ای دی(LED):

مجموعه ما با چندین سال تجربه در زمینه فروش چراغ های ال ای دی، چراغ های دفنی،چراغ های استخری و پروژکتور های ریلی خدمات تعمیرات انواع چراغ های ال ای دی را نیز انجام می دهد، لامپ های ال ای دی یکی از ویژگی های خوبی که دارند این است قابل تعمیر اند.
در صورتی که آنها خراب شوند شما می توانید آنها را به متخصصان تعمیر در این زمینهبسپارید تا آنها تعمیرات لازم را بر روی آن انجام دهند.

این روزها بیشترین مصرف را در بین لامپ ها، لامپ های ال ای دی دارند و به دلیل گران بودن هزینه‌های روشنایی، اکثر مردم ترجیح می‌دهند که آنها را تعمیر کنند تا اینکه دوباره برایخرید آن اقدام کنند،

مجموعه ما با بهترین و مجرب ترین متخصصان در زمینه تعمیرات چراغ های ال ای دی،پروژکتور های ریلی، چراغ های استخری، چراغ‌های دفنی و ........ آماده ارائه کلیه خدمات برقی می باشد، شما می توانید کلیه خدمات برقی خود را با کمترین هزینه و بهترین خدمات به مجموعه ما بسپارید.

جهت اطلاع از هزینه های تعمیرات خود می توانید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و با توجه به نیاز خود از آنها مشاوره دریافت کنید، و آنها شما را از هزینه های تعمیراتی که نیاز دارید آگاه می کنند.