تهران، خیابان خیابان لاله زار بالا تر از منوچهری پاساژ سبحان طبقه اول پلاک ۱۰۲ معین نور
با ما تماس بگیرید

منبع تغذیه سوییچینگ اسلیم و‌صنعتی


کمی صبر کنید...
ترتیب نمایش:

15٪

آداپتور ۲۴ ولت ۳ آمپر

245,000 210,000 تومان
برای مشاهده نمونه کار های بیشتر به صفحه بعد محصولات بروید

انواع ترانس های اسلیم ۱۲ ولت و ۲۴ ولت باریک مناسب لاین نوری 

به طور کلی به تمامی مدار هایی که دارای ولتاژ ثابت و آمپر متغیر منبع تغذیه یا سوییچینگ میگویند ، دقیقا بر عکس درایور های ال ای دی که دارای ولتاژ متغیر و جریان ثابت می باشند .

منابع تغذیه وظیفه تبدیل برق شهری به ولتاژ دلخواه برای مثال ( ۱۲ ولت ) و حداکثر توان مشخصی می باشد معمولا طبق روال معمول بازار شوییچینگ ها با دو مشخصه نام گذاری می شوند ۱۲ ولت ۵ آمپر ، ۱۲ ولت ۳۰ آمپر و......

ولتاژ و آمپر شاخص هایی مهم جهت خرید منبع تغذیه مناسب می باشد به این نکته توجه داشته باشید که منابع تغذیه با کیفیت فروشگاه معین نور دارای آمپر واقعی و دقیق و دارای طول عمر بالا میباشد .

منابع تغذیه سوییچینگ در ولتاژها و‌ توان های مختلف جهت مصارف مختلف موجود می باشد. منبع تغذیه سوییچینگ به طور مثال جهت راه اندازی انواع چراغ های استخری ، تابلو های فروشگاه ها ، تابلو های برق ، مصارف مخابراتی و .... قابل استفاده می باشد ،


انواع منبع تغذیه اسلیم ۱۲ ولتی و ۲۴ ولت جهت استفاده در چراغ های لاینی 

 ترانس های سوئیچینگ با ابعادی کوچک بی صدا و کیفیتی بالا ، این مشخصات مختصری از ترانس های سوئیچینگ اسلیم یا باریک که این روزها محصولی کار راه انداز به شمار می روند . اگر قصد این را دارید که چراغ لاینی با کیفیت تولید کنید از این محصول قافل نشوید ابعاد کوچک این ترانس باعث شده که طرفداران زیادی پیدا کند. 

فرض کنید در حال اجرای پروژه ای هستید که نیاز دارید از برش های باریک کناف منبع تغذیه چراغ های لاینر را عبور دهید چاره ای ندارید به جز اینکه از خانواده سوئیچینگ های اسلیم استفاده کنید که با استفاده از قطعاتی پر قدرت و در ابعادی کوچک به شما توان و راندمان بالایی را میدهد که بتوانید کلیه چراغ های خود را تغذیه کنید . فروشگاه معین نور وارد کنند انواع منابع تغذیه سوئیچینگ انواع ترانس های ۱۲ ولت و ۲۴ ولت در ابعاد باریک را موجود و در اختیار شما همکاران عزیز قرار می دهد .


منبع تغذیه ترانس اسلیم ۱۲ ولت

انواع ترانس ۲۴ ولت اسلیم

دسته‌بندی