تهران، خیابان خیابان لاله زار بالا تر از منوچهری پاساژ سبحان طبقه اول پلاک ۱۰۲ معین نور
با ما تماس بگیرید

بایگانی نوشته‌ها


لاین نوری و نحوه انتخاب متعلقات لاینر ها

لاین نوری و نحوه انتخاب متعلقات لاینر ها

انتخاب پروفیل مناسب برای قرار دادن لاین نوری در سقف ، روکار یا توکار بودن اون هستش و عمق  پروفیل لاینر در سقف هایی که به صورت کناف کار شده و احتمال اینکه به علت وجود ساپورت های کناف محدودیت در فضای پشت داشته باشیم خیلی مهمه .
پس اولین مرحله انتخاب پروفیله مناسب برای لاین نوری هستش
برای انتخاب پروفیل لاین نوری باید به مقدار نوری که قصد داریم‌ از چراغ لاینر بگیریم هم باید توجه کنیم چون چراغ های لاینر در عرض های مختلفی ارائه میشن که به اصطلاح هر کدوم از اون ها قابلیت نصب یک ردیف یا چندین ردیف نوار اس ام دی دارن .

مرحله دوم
انتخاب نوع ریسه ای هستش که قراره داخلش پروفیل خودمون کار کنیم ریسه های چراغ لاینی انواع مختلفی دارن که از نظر تراکم‌ الای دی و ترانس دار بودن یا نبودن با هم دیگه فرق دارن و این تفاوت ها در طول عمر اون ها هم تاثیر گذاره .

معین نور
گروه روشنایی معین نور وارد کننده انواع قطعات روشنایی و تولید کلیه چراغ های ال ای دی اعم از چراغ های دفنی ،استخری ، ریسه های ال ای دی، انواع پروفیل لاین نوری ، ترانس های سوییچنگ ۱۲ ولت و ۲۴ ولت ، سنسور های کابینتی ،رشد گیاه ، وال واشر و .... با گارانتی ۳ ساله  بدون قید و شرط آماده خدمت رسانی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین به شما عزیزان میباشد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...