لاین نوری و نحوه انتخاب متعلقات لاینر ها

میخواهیم خیلی ساده و صریح توضیح دهیم برای خرید یا انجام پروژه های لاین نوری چه مدل ریسه ای چه مدل پروفیل و چه مدل ترانسی نیاز داریم 


مرحله اول


انتخاب پروفیل مناسب برای قرار دادن لاین نوری در سقف ، روکار یا توکار بودن اون هستش و عمق  پروفیل لاینر در سقف هایی که به صورت کناف کار شده و احتمال اینکه به علت وجود ساپورت های کناف محدودیت در فضای پشت داشته باشیم خیلی مهمه . 

پس اولین مرحله انتخاب پروفیله مناسب برای لاین نوری هستش 

برای انتخاب پروفیل لاین نوری باید به مقدار نوری که قصد داریم‌ از چراغ لاینر بگیریم هم باید توجه کنیم چون چراغ های لاینر در عرضهای مختلفی ارائه میشن که به اصطلاح هر کدوم از اون ها قابلیت نصب یک ردیف یا جندین ردیف نوار اس ام دی دارن .


مرحله دوم

انتخاب نوع ریسه ای هستش که قراره داخلش پروفیل خودمون کار کنیم ریسه های چراغ لاینی انواع مختلفی دارن که از نظر تراکم‌ الای دی و ترانس دار بودن یا نبودن با هم دیگه فرق دارن و این تفاوت ها در طول عمر اون ها هم تاثیر گذاره . 

از نظر تراکم ریسه ها به چندین دسته تقسیم میشن تراکم ۱۲۰ تراکم ، تراکم ۱۸۰ و با تراکم ۲۴۰ منظور از تراکم ۱۲۰ دارا بودن  ۱۲۰عدد ال ایدی در یک متر ریسه می باشد و یا تراکم ۲۴۰ در هر متر ۲۴۰ عدد ال ای دی دارد .

تا اینجا فقط در مورد تراکم ریسه ها صحبت کردیم حالا میخوایم بدونیم از نظر تغذیه و روشن کردن ریسه های چراغ لاینی با همچه‌تفاوت هایی دارن،

برای مشاهده انواع ریسه ها کلیک کنید


مرحله سوم 

الان که پروفیل و ریسه مورد نظر رو انتخاب کردیم وقت سفارش محصولات مورد نظر هستش با مراجعه به صفحه محصولات پروفیل وریسه خودتون رو سفارش بدید تا در هر کجای ایران که هستید ما اون رو به دست شما برسونیم . 

برای مشاهده انواع متعلقات چراغ لاینی کلیک کنید