تهران، خیابان خیابان لاله زار بالا تر از منوچهری پاساژ سبحان طبقه اول پلاک ۱۰۲ معین نور
با ما تماس بگیرید

بایگانی نوشته‌ها


لاین نوری کناف و نحوه خرید متعلقات لاین نوری

لاین نوری کناف و نحوه خرید متعلقات لاین نوری

 لاین نوری کناف و نحوه خرید متعلقات لاین نوری میخواهیم خیلی ساده و صریح توضیح دهیم برای خرید یا انجام پروژه های لاین نوری چه مدل ریسه ای چه مدل پروفیل و چه مدل ترانسی نیاز داریم مرحله اول انتخاب پروفیل مناسب برای قرار دادن لاین نوری در سقف ، روکار یا توکار بودن اون هستش و عمق  پروفیل لاینر در سقف هایی که بهصورت کناف کار شده و احتمال اینکه به علت وجود ساپورت های کناف محدودیت در فضای پشت داشته باشیم خیلی مهمه . پس اولین مرحله انتخاب پروفیله مناسب برای لاین نوری هستش برای انتخاب پروفیل لاین نوری باید به مقدار نوری که قصد داریم‌ از چراغ لاینر بگیریم هم باید توجه کنیم چون چراغ های لاینر در عرضهای مختلفی ارائه میشن که به اصطلاح هر کدوم از اون ها قابلیت نصب یک ردیف یا جندین ردیف نوار اس ام دی دارن .

خرید انواع لاین نوری آویز،توکار و روکار و مناسب سقف کناف

خرید انواع لاین نوری آویز،توکار و روکار و مناسب سقف کناف

زمانی که قصد خرید لاین نوری را داریم اولین نکته ای که به ذهنمان میرسد این است که چه مدل از لاین های نوری مناسب با فضای مامیباشد . خوب در این مطلب سعی داریم به صورت کاملا ساده و صریح اطلاعات اولیه جهت خرید لاینر مناسب با محیط خود را انتخاب کنیم .مواردی که قبل از خرید لاین نوری باید به آن توجه کنیم ۱-روکار یا توکار و یا حتی آویز بودن لاینر می باشد ۲- در صورتی که قصد استفاده از لاینر های توکار یا لاین نوری کنافی را داریم عرض برش کار و ارتفاع پشت کار از نکات قابل توجهمیباشد برای مثال اگر سازه کناف در پشت کار ما وجود دارد احتمالا ما فضایی حدود ۱۲ میل در پشت کار داریم که باید در اینگونه ازفضا ها از لاینر کنافی استفاده کنیم .۳- عرض پروفیل لاین نوری مرحله بعدی ما میباشد عرض پروفیل لاین نوری به ما این امکان را میدهد که لاینر ما تک لاین دو لاین و یاحتی سه لاین یا بالا تر باشد و توجه داشته باشد عرض لاین نوری و تعداد ریسه های نواری که در داخل ان قرار می دهید رابطهمستقیمی با شدت نور لاین نوری دارد .

معین نور
گروه روشنایی معین نور وارد کننده انواع قطعات روشنایی و تولید کلیه چراغ های ال ای دی اعم از چراغ های دفنی ،استخری ، ریسه های ال ای دی، انواع پروفیل لاین نوری ، ترانس های سوییچنگ ۱۲ ولت و ۲۴ ولت ، سنسور های کابینتی ،رشد گیاه ، وال واشر و .... با گارانتی ۳ ساله  بدون قید و شرط آماده خدمت رسانی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین به شما عزیزان میباشد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...