برای مشاهده محصولات کلیک کنید

ریسه نواری اس ام دی ۱۲ ولت یکی از تجهیزات نورپردازی بسیار پرکاربرد در بازار است که می‌توان با استفاده از آنها نورپردازی ساختمان‌ها را در بالاترین سطح ممکن انجام داد. این ریسه‌ها به‌صورت 12 ولتی به شما ارائه می‌شوند و دارای انعطاف‌پذیری بالایی هستند. این انعطاف‌پذیری بالا باعث می‌شود تا شما بتوانید در موقعیت‌های سخت و دشوار نیز به‌راحتی از آنها استفاده کرده و به‌سادگی اقدام به نصب آنها کنید. استفاده از این محصولات مزایای زیادی را به همراه خواهد داشت که از جمله آنها می‌توان به هزینه مناسب، انعطاف‌پذیری و طول عمر بالای این محصولات و... اشاره کرد. نکته مهم دیگری که وجود دارد این است که این محصولات دارای انواع مدل‌های مختلفی هستند که هریک از این مدل‌ها نیز ویژگی‌های مخصوص به خود را دارند. 

در ادامه این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره ریسه نواریاس ام دی ۱۲ ولت صحبت کرده و اطلاعات مفید و کاربردی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. 

ریسه 12 ولت

ریسه نواری اس ام دی 12 ولت

آشنایی با ریسه نواری اس ام دی 12 ولت 

ریسه نواری اس ام دی 12 ولت یکی از انواع ریسه‌های نواری است که شما می‌توانید از آن برای نورپردازی محل کار یا ساختمان مسکونی خود استفاده کنید. این محصولات معمولا در متراژ و حلقه‌هایی با متراژ مختلف ارائه می‌شوند. همین عامل نیز دست شما را برای انتخاب از میان آنها باز می‌گذارد. یک ویژگی بسیار مهم این ریسه‌های نواری این است که شما از هر نقطه‌ای می‌توانید اقدام به برش آنها کنید. احتمالا شما هم در شرایطی  قرار گرفته‌اید که امکان نصب تجهیزات نورپردازی برای شما وجود نداشته باشد. معمولا این مشکل زمانی رخ می‌دهد که محیط شما کوچک یا پیچ‌درپیچ بوده و امکان نصب تجهیزات به شکل عادی برایتان وجود ندارد. ریسه‌های نواری اس ام دی 12 ولت این امکان را به شما ارائه می‌دهند تا بتوانید در این موقعیت‌ها و شرایط نیز نورپردازی مناسبی داشته باشید. 

انعطاف‌پذیری بالا یکی از ویژگی‌های مهم این ریسه‌های نواری است که به شما اجازه می‌دهد تا در کوچک‌ترین و سخت‌ترین محیط‌ها نیز آنها را نصب کنید. امروزه از این محصولات می‌توان در انواع لوسترها نیز استفاده کرد. طراحی زیبا و شکل ظاهری منحصربه‌فرد از جمله ویژگی‌های مهمی است که این ریسه‌های نواری دارا هستند. 

کاربردهای مهم ریسه نواری اس ام دی 12 ولت 

از جمله مهم‌ترین کاربردهای ریسه نواری اس ام دی 12 ولتمی‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

- این محصولات را می‌توان در منازل و ساختمان‌های مسکونی برای نورپردازی هرچه بهتر پذیرایی و آشپزخانه استفاده کرد. از طرف دیگر امکان استفاده از آنها در اتاق‌خواب نیز وجود دارد که جذابیت‌های اتاق‌خواب شما را افزایش می‌دهد. 

- اگر علاقه‌مند به نورپردازی‌های خاص و منحصربه‌فرد در دفتر کار خود هستید باید بدانید که ریسه‌های نواری اس ام دی 12 ولت می‌توانند یکی از گزینه‌های جذاب برای استفاده شما باشند. 

- با استفاده از نورپردازی‌های خاص این ریسه‌های نوار می‌توانید احساسات محیط خود را افزایش دهید. به‌عنوان‌مثال با استفاده از نورهای گرم می‌توانید جذابیت‌های ظاهری اتاق‌خواب خود را ارتقا دهید. 

- این محصولات را می‌توان در انواع فروشگاه‌های مختلف نیز استفاده کرد. آنها دارای شکل‌های ظاهری متفاوتی هستند که با استفاده از این قابلیت می‌توان جذابیت‌های نورپردازی در فروشگاه‌های مختلف را ارتقا داد و از این طریق روی میزان فروش یک فروشگاه و جذب مشتری تاثیرگذار بود. 

- امروزه در بوستان‌ها و پارک‌های مختلف نیز می‌توان از این ریسه‌های نواری استفاده کرد تا پس از تاریکی هوا جذابیت‌های نورپردازی محیط‌های طبیعی را افزایش داد. 

ریسه نواری برق مستقیم

ویژگی‌های مهم ریسه نواری اس ام دی 12 ولت 

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم این ریسه‌های نواری این است که شما هر 5 سانتی‌متر می‌توانید آنها را برش داده و به‌اندازه دلخواه خود از آنها استفاده کنید. قابلیت برش‌دادن به شما کمک می‌کند تا در محیط‌هایی که نیاز به انعطاف‌پذیری بالایی وجود دارد نیز بتوانید این ریسه‌ها را نصب کنید و از این نظر محدودیتی برای شما وجود نداشته باشد. نصب‌کردن ریسه‌های نواری اس ام دی 12 ولت بسیار ساده و راحت است و معمولا شما برای نصب آنها با چالش خاصی مواجه نمی‌شوید. برای نصب‌کردن ریسه نواری اس ام دی 12 ولت نیازی به نیروهای متخصص نیز نخواهید داشت و با کمی راهنمایی خودتان می‌توانید عملیات نصب آنها را انجام دهید. 

طراحی و شکل ظاهری بسیار زیبا و جذاب جز دیگر ویژگی‌های مهم این ریسه‌های نواری به شمار می‌آید که باید به آن دقت داشته باشید. بهره‌وری نوری بالا از دیگر ویژگی‌های مهمی است که در این محصولات باید به آن دقت و توجه داشته باشید. استفاده از درایوهای جریان ثابت در این محصولات یکی از مهم‌ترین عواملی است که روی بهره‌وری نوری بالای این محصولات تاثیر گذاشته است. دقت داشته باشید که این ریسه‌های نوری به‌صورت ضدآب طراحی و ساخته شده‌اند. همین عامل نیز به شما اجازه می‌دهد تا حتی در محیط‌های مرطوب نیز بتوانید با خیالی راحت از آنها استفاده کرده و از مزایایی که به شما ارائه می‌دهند نهایت بهره را ببرید. 

مزایای ریسه نواری اس ام دی 12 ولت 

از جمله مزایای مهمی که ریسه نواری اس ام دی 12 ولت دارد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

- این ریسه‌های نواری در طیف رنگی گسترده‌ای موجود هستند که شما می‌توانید از هریک از آنها استفاده کرده و نورپردازی جذابی را برای محیط خود داشته باشید. 

- این ریسه‌ها امکانی را برای شما فراهم می‌کنند تا بتوانید آنها را به یکدیگر متصل کنید. به‌این‌ترتیب می‌توانید در هر اندازه و ابعادی که مدنظر دارید ریسه نواری در اختیار داشته باشید و محیط‌های بسیار بزرگ را نیز به‌راحتی با استفاده از این ریسه‌های نواری مجهز کنید. 

- تراکم بالای ال ای دی‌های استفاده شده در این محصولات مزیت مهم دیگری است که باید به آن دقت داشته باشید. این تراکم بالا باعث می‌شود تا نورپردازی باکیفیت بالاتری انجام شود. 

- هزینه و قیمت این محصولات در مقایسه با سایر ریسه‌های نواری موجود در بازار مناسب‌تر است. البته این مناسب‌بودن قیمت به نسبت کیفیت ارائه شده توسط این ریسه‌های نواری است. 

- ریسه‌های نواری اس ام دی 12 ولت امکان نورپردازی متمرکز را نیز برای شما فراهم می‌کنند که جز ویژگی‌های مهم آنها به شمار می‌آید. 

مشخصات فنی مهم ریسه نواری اس ام دی 12 ولت 

اولین نکته‌ای که باید درباره مشخصات فنی ریسه نواری اس ام دی 12 ولت بدانید این است که این ریسه‌های نواری با تراکم 120 تولید و ساخته می‌شوند که در میان ریسه‌های نواری موجود در بازار تراکم بسیار بالایی به شمار می‌آید. حلقه‌های این ریسه‌های نواری به‌صورت حلقه‌های 5 متری است. البته دقت داشته باشید ازآنجایی‌که این ریسه‌های نواری توانایی اتصال به یکدیگر را دارند این امکان برای شما وجود خواهد داشت که بتوانید آنها را به یکدیگر متصل کرده و طول بیشتری از این ریسه‌ها را در اختیار داشته باشید. نوع دیگری از این نوارهای ریسه‌ای وجود دارند که در حلقه‌های 10 متری نیز به فروش می‌رسند. به همین علت نیز شما می‌توانید در صورت نیاز آنها را برای خرید انتخاب کرده و اقدام به خرید آنها کنید. 

از دیگر مشخصات فنی و ویژگی‌های مهم ریسه نواری این است که این محصولات در رنگ‌های مختلفی تولید و ساخته می‌شوند که از جمله آنها می‌توان به آفتابی، طبیعی و مهتابی اشاره کرد. می‌توانید بر اساس سلیقه‌ای که دارید هریک از این ریسه‌ها را برای خرید و استفاده انتخاب کنید. طول عمر بالایی که این محصولات دارند از جمله مهم‌ترین ویژگی‌ها و مشخصات فنی آنها به شمار می‌آید. این طول عمر بالا به علت استفاده از مواد اولیه و تجهیزات باکیفیت در تولید و ساخت آنهاست. توجه داشته باشید که بدنه محافظ این محصولات از جنس پلاستیک طراحی و ساخته می‌شود. استفاده از پلاستیک مرغوب در تولید و ساخت این ریسه‌های نواری از آسیب رسیدن به آنها در زمان استفاده در شرایط مختلف جلوگیری خواهد کرد. 

نورپردازی خاص و منحصربه‌فرد با استفاده از ریسه نواری اس ام دی 12 ولت 

یکی از مهم‌ترین دلایلی که باعث می‌شود تا ریسه نواری اس ام دی 12 ولت یکی از بهترین ریسه‌های موجود در بازار بوده و به‌عنوان یک گزینه مناسب برای خرید به شمار بیاید این است که امکان ایجاد نورپردازی‌های خاص و منحصربه‌فرد را برای شما فراهم می‌کند. شما می‌توانید این محصولات را به‌صورت داخلی در چارچوب درب و پنجره خود نیز نصب کنید و از این نظر محدودیتی برای شما وجود نخواهد داشت. شفافیت و درخشندگی این ریسه‌های نواری بسیار بالاست و همین عامل نیز باعث می‌شود تا زیبایی ظاهری و نحوه نورپردازی آنها کاملا تحت تاثیر قرار بگیرد. 

شاید برای شما جالب باشد که بدانید این محصولات را می‌توان در زیر کابینت‌ها و راه‌پله‌ها نیز نصب کرد. دقت داشته باشید که شاید این محصولات جز تجهیزات نورپردازی خطی به شمار بیایند؛ ولی باتوجه‌به انعطاف‌پذیری بالا در زمان نصب این محصولات شما می‌توانید در برخی از مواقع به‌صورت غیرخطی نیز از آنها استفاده کنید. 

قیمت نوار اس ام دی 12 ولت

یکی از موارد بسیار مهمی که باید به آن دقت داشته باشید این است که قیمت ریسه نواری اس ام دی 12 ولت نسبت به سایر محصولات مشابهی که در حال حاضر در بازار موجود هستند بسیار مناسب‌تر است و همین مسئله نیز باعث می‌شود تا شما بتوانید نورپردازی ساختمان خود را با کمترین هزینه ممکن انجام دهید. یکی از مهم‌ترین عواملی که می‌تواند روی قیمت این ریسه‌های نواری تاثیرگذار باشد مسئله برند سازنده آن است. ما در فروشگاه اینترنتی خود تمام تلاش خود را به کار برده‌ایم تا بهترین نوع از این ریسه‌های نواری را با مناسب‌ترین قیمت ممکن به شما ارائه دهیم. 

درصورتی‌که شما هم علاقه‌مند به خرید و استفاده از انواع ریسه نواری اس ام دی 12 ولت هستید می‌توانید همین حالا از طریق فروشگاه اینترنتی ما اقدام به خرید این محصولات کرده و با مناسب‌ترین قیمت ریسه‌های نواری مدنظر خود را تهیه کنید. خرید این محصولات از فروشگاه اینترنتی ما به ساده‌ترین شکل ممکن انجام می‌گیرد و شما تنها با چند کلیک می‌توانید ریسه‌های نواری مدنظر خود را تهیه کنید.


 برای مشاهده محصولات کلیک کنید