تهران، خیابان خیابان لاله زار بالا تر از منوچهری پاساژ سبحان طبقه اول پلاک ۱۰۲ معین نور
با ما تماس بگیرید

بایگانی نوشته‌ها


چراغ های دفنی

چراغ های دفنی

چراغ های دفنی به دلیل اینکه نور را در ارتفاع زیادی پخش می‌کنند، در نورپردازی انواع ساختمان‌ها و فضاهای مسکونی و شهری استفاده می‌شوند؛ فضاهایی مانند پارک‌ها، برج‌های مسکونی و تجاری، هتل‌ها، میادین شهری و ... . رنگ نور این نوع چراغ‌ها می‌تواند تغییر کند و بنابراین محیط را بسیار جذاب کرده و بر زیبایی آن‌ها اضافه کند. این چراغ‌ها به‌ویژه در جشن‌ها و مهمانی‌ها می‌توانند بسیار پرکاربرد باشند و به دلیل کیفیت زیاد و برخورداری از فناوری خنک کننده (هیت سنک) دای کست عمرشان نسبتاً طولانی است.

چگونگی عملکرد درایور ال ای دی led

چگونگی عملکرد درایور ال ای دی led

به دلیل لزوم ثابت نگه‌داشتن شدت و نوع جریان مورد استفاده در تراشه‌های ال ای دی استفاده از ال ای دی درایور متناسب الزامی محسوب می‌شود. ولتاژ ایجاد شده توسط درایورهای ال ای دی به میزان بار اولیه وارد شده به درایورها بستگی دارد. با تغییر میزان ولتاژ ورودی به درایورهای ال ای دی میزان جریان تولید شده این قطعات نیز تغییر خواهد کرد. برخی از ویژگی‌های درایور مورد استفاده نیز با توجه به تراشه ال ای دی مورد استفاده انتخاب می‌شود.

معین نور
گروه روشنایی معین نور وارد کننده انواع قطعات روشنایی و تولید کلیه چراغ های ال ای دی اعم از چراغ های دفنی ،استخری ، ریسه های ال ای دی، انواع پروفیل لاین نوری ، ترانس های سوییچنگ ۱۲ ولت و ۲۴ ولت ، سنسور های کابینتی ،رشد گیاه ، وال واشر و .... با گارانتی ۳ ساله  بدون قید و شرط آماده خدمت رسانی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین به شما عزیزان میباشد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...